Carro Metálico 7 Gavetas com Ferramentas 222 peças Flux
Carro metálico para ferramentas, com 7 gavetas.
Ferramentas em cromo-vanádio.
Estrutura reforçada, conferindo-lhe uma maior robustez.
Rodas em borracha de 125 mm de diâmetro.
Fecho centralizado por fechadura com chave.
Laterais perfuradas para armazenamento adicional.
Gavetas deslizantes.
Технічні характеристики
| Торцеві ключі | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм 21, 22, 24, 27 мм |
|---|---|
| Розетки | 1/2" - 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм 1/4" - 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм 3/8" - 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 мм |
| Глибокі розетки | 1/4" - 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 мм 3/8" - 8, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Викрутки | 6 х 38, 5 х 75, 6 х 100, 8 х 150 мм |
| Хрестові викрутки | PH2 x 38, PH1 x 75, PH2 x 100, PH3 x 150 мм |
| Ключі Torx з кулькою | 2,5 x 75, 3 x 100, 4 x 100, 5 x 150, 6 x 150, 8 x 200 мм |
| Ключі Torx з секретом | Т10, Т15, Т20, Т25, Т27, Т30, Т40, Т45, Т50 |
| Шестигранні ключі | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм |
| Шестигранні ключі в кишеньковому ножі | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Ключі Torx | T10 x 75, T15 x 75, T20 x 100, T25 x 100, T27 x 150, T30 x 150, T40 x 150 мм |
| Ключі для свічок запалювання | 1/2" - 16, 21 мм |
| Ключ до бітів | 1/4 |
| Ключі | 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17 18 x 19 мм |
| Різак для заклепок | 200 мм |
| Розширення | 1/2" - 120, 240 мм 1/4" - 75, 150 мм / 3/8" 175, 200 мм |
| Розширення Fexible | 1/4" - 140 мм |
| Столяр-перфоратор | 20 мм |
| Проколів | 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Довгі проколи | 2, 3, 5, 6 мм |
| Насадка для проколу | 3 мм |
| Ножиці | 260 мм |
| Бірюза | 160 мм |
| Долото | 13 x 160 мм |
| Візок металевий на 7 шухляд | 1ун |
| Універсальні плоскогубці | 180 мм |
| Вага продукту | 73.00 кг |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Велика коробка | 1 одиниця |
| Адаптер для повзунка | 1/2 3/8 |
| Адаптер для біт | 1/4 |
| Плоскогубці | 200 мм |
| Плоскогубці для водяного насоса | 250 мм |
| Плоскогубці для бічного різання | 160 мм |
| Зовнішні гальмівні кліщі | 2 x 180 мм |
| Внутрішні гальмівні кліщі | 2x 180 мм |
| Плоскогубці з прямими кінцями | 180 мм |
| Круглогубці | 160 мм |
| Заміри продукту | 1020,00 x 682,00 x 460,00 мм |
| Повзунок | 1/4" - 100 мм |
| Насадки для слотів | 1/4 - 3, 4, 5, 6, 7 |
| Біти Phillips | 1/4" - PH1, PH2, PH3 |
| Біти Pozidrive | 1/4" - PZ1, PZ2, PZ3 |
| Біти шестигранні | 1/4 - 2, 3, 4, 5, 6 |
| Біти Torx | 1/4" - T10, T20, T30, T40 |
| Насадки для коробки Phillips | 1/4" - PH0, PH1, PH2, PH3 |
| Біти для коробки Pozidrive | 1/4" - PZ1, PZ2, PZ3 |
| Насадки для коробки Torx | 1/4" - P10, P15, P20, P25, P27, P30, P40 3/8"-T10, T30, T45, T50, T55, T60 |
| Шестигранні насадки для коробки | 1/4 - 2, 3, 4, 5, 6, 8 |
| Ключі з тріскачкою | 1/4, 3/8, 1/2 |
| Навісні ключі | 1/4, 3/8, 1/2 |
Опис
Carro metálico de 7 gavetas com ferramentas em cromo-vanádio 222 peças Flux!
У цій самій категорії:
Review (0)
FMFRAAP500
Mala Ferramenta Reforçada Asa Alumínio Pro
Пакети та коробки-органайзери
Review (0)
FCO3G390
Caixa Organizadora 3 Gavetas 390 x 190 x 170 Flux
Пакети та коробки-органайзери
Previous
Next










