Serra Circular Extensivel 2200w/255mm Flux
Com uma potência de 2200W, disco de 255 mm, braço extensível e laser de alta precisão para a execução de cortes perfeitos.
Fácil transporte e armazenamento.
Технічні характеристики
| Оборотів в хвилину | 4500 ОБ/ХВ |
|---|---|
| Лазерний гід | Так |
| Мішок для збору пилу | Так |
| Висувна рука | Так |
| Захисний кожух леза | Так |
| Кут різання | 0-45 º |
| Кількість зубів диска | 40 |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Включити | Диск 255х30мм 40 зубів, мішок для збору сміття, шестигранний ключ і пара вугільних щіток |
| Заміри продукту | 815,00 x 480,00 x 405,00 мм |
| Подвійна ізоляція | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Напруги | 230 В |
| Міць | 2200 ВТ |
| Велика коробка | 1 одиниця |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Вага продукту | 17.00 кг |
Опис
Serra Circular Extensível 2200W 255mm Flux ideal para encurtamentos e cortes em esquadria em diversos materiais como madeira, placas revestidas e plásticos.
Додатки
Доповнення:
У цій самій категорії:
Previous
Next



















