Serra Tico Tico 800W Flux
Equipado com sistema de troca rápida da lâmina, ajuste angular, luz guia laser, ajuste pendular e um sistema de conexão para o aspirador.
Este é com certeza o equipamento que está apto para os trabalhos mais exigentes!
Garante um corte preciso e eficiente em diversos materiais.
Inclui: 1 lâmina de serra para madeira, 1 guia de corte e 1 chave hexagonal.
Технічні характеристики
| Кількість швидкостей | 5 |
|---|---|
| Максимальна глибина різання алюмінію | 15 мм |
| Лазерний гід | Так |
| Захисний акрил | Так |
| Замок для постійного використання | Так |
| Насадка на лезо | Швидка посадка |
| Кількість положень маятникової системи | 4 |
| Максимальна глибина різання в чавуні | 10 мм |
| Максимальна глибина різу в деревині | 80 мм |
| Кут різання | 0-45 º |
| Підключення для пилососа | Так |
| Заміри продукту | 240,00 x 230,00 x 80,00 мм |
| Оборотів в хвилину | 0~2800 ОБ/ХВ |
| Ергономічна ручка | Так |
| Подвійна ізоляція | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Напруги | 230 В |
| Міць | 800 ВТ |
| Велика коробка | 10 одиниць |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Вага продукту | 2,50 кг |
Опис
Serra Tico-Tico 800W ideal para trabalhos de corte em diversos materiais, com alta precisão.
Додатки
Доповнення:
У цій самій категорії:
Previous
Next
















