Carregador Rápido 20V 2,4A Exock Flux
Carregador rápido EXOCK 20V 2,4A.
Faz parte da famíla EXOCK 20V.
Технічні характеристики
| Заміри продукту | 0,00 x 0,00 x 0,00 мм |
|---|---|
| Вага продукту | 0,00 кг |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Велика коробка | 5 Одиниці |
| Міць | 70 ВТ |
| Напруженість | 20 В |
| Струм зарядного пристрою | ВІД 2.4 ДО |
| Індикатор заряду | Так |
У цій самій категорії:
Review (0)
FASF20L
Previous
Next
















