Tampo Sanita AKUA Flux
Limpeza fácil.
Dobradiças resistentes à ferrugem.
Технічні характеристики
| Заміри продукту | 410,00 x 350,00 x 263,00 мм |
|---|---|
| Вага продукту | 1,10 кг |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Велика коробка | 10 одиниць |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілену |
| Міра | 410 мм x 350 x 263 мм |
| Включити | Упори і кріпильні гвинти |
Опис
Tampo de sanita de forma oval. Ideal para sanitas de estilo rústico ou contemporâneo.
У цій самій категорії:
Previous
Next






