Polifusora Tubo PPR 16-63mm 800w c/mala Flux
Formato ergonómico para maior conforto ao usuário.
Ideal para instalações de redes hidráulicas e de redes de água quente (PPR)
Технічні характеристики
| Заміри продукту | 403,00 x 190,00 x 88,00 мм |
|---|---|
| Вага продукту | 2,80 кг |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Велика коробка | 10 одиниць |
| Міць | 800 Вт |
| Напруги | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Включити | Підставка для робочого столу |
| Температура поверхні | 0~280ºC |
| Регульована температура | Так |
| Масиви | 16мм, 20мм, 25мм, 32мм, 40мм, 50мм, 63мм |
Опис
Máquina de solda por polifusão para tubos e conexões termoplásticos 16-63mm 800W.
Додатки
У цій самій категорії:
Previous
Next















