Lixadora Vibratoria 300W Flux
Com uma potência de 300W, 11000 RPM e uma base de lixagem com 115 x 230 mm. Tem um sistema de mudança rápida de lixa, pega ergonómica e suave.
Velocidade regulável/variável.
Технічні характеристики
| Заміри продукту | 375,00 x 180,00 x 115,00 мм |
|---|---|
| Вага продукту | 2,60 кг |
| Маленька коробочка | 1 одиниця |
| Велика коробка | 6 одиниць |
| Міць | 300 ВТ |
| Напруги | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Ергономічна ручка | Так |
| Оборотів в хвилину | 6000~11000 ОБ/ХВ |
| Включити | Резервуар для пилу/частинок. |
| Підключення для пилососа | Так |
| Швидка заміна наждачного паперу | Так |
| Базовий розмір | 115 x 230 мм |
Опис
Lixadora vibratória 300W Flux ideal para lixagem de grandes superfícies de madeira, plástico e metal.
Додатки
Доповнення:
У цій самій категорії:
Previous
Next
















